بسته بندی مرغوب چیست؟ | ماشین سازی عدیلی

امروزه از بسته بندی نه تنها برای محافظت محصولات استفاده می شود بلکه بسته بندی محصول ابزاری مهم در زمینه بازاریابی و فروش محصول نیز به شمار میرود.

 در بازارهای داخلی و خارجی نه تنها از بسته بندی سود می برند بلکه برای ان نقشها و مسئولیتهای زیادی قائلند. از جمله اینکه ارزش افزوده ایجاد می کند و به خریداران پرستیژو اطلاعات می دهد .از ویژگی های اصلی یک بسته بندی خوب می توان به مواردی چون جذب مشتری به صورتی که شخصیت و شان مشتری را حفظ نماید و به او احترام بگذارد.در نظر داشتن فرهنگ و ارزشهای کشور هدف و استفاده از یک فرهنگ لذت بخش برای مردم برای بسته بندی محصول الزاما بایستی از اجناس مرغوب و ماد اولیه بسیار مناسب که قابلیت بازیافت شدن راداشته باشند و اشغال تولید ننمایند و به محیط زیست لطمه ای نزند.

 هزینه بسته بندی نباید انقدر زیاد باشد که بهای فروش کالا را نسبت به کالای مشابه غیر فابل رقابت نماید.دسترسی آسان یکی از ویژگی های اصلی یک بسته بندی خوب می باشد.

برای بزرگنمایی روی تصویر کلیک کنید
ماشین سازی عدیلی (پیروز اصلی) - طراحی و تولید دستگاه بسته بندی پیلوپک
[اصفهان]
  • نوع فعالیت: تولید کننده، عمده فروش، خرده فروش، صادر کننده، خدمات
  • خدمات/محصولات : دستگاه بسته بندی تنباکو، دستگاه بسته بندی مواد غذایی، دستگاه بسته بندی دارویی و بهداشتی، سازنده دستگاه بسته بندی خرما، دستگاه بسته بندی کیک، دستگاه بسته بندی نان، دستگاه بسته بندی کیک، بسته بندی گز، دستگاه بسته بندی نان لواش، دستگاه بسته بندی، سازنده انواع دستگاه بسته بندی اسفنج زد خش، دستگاه بسته بندی نان همبرگر، دستگاه بسته بندی در ایران، بسته بندی نان، سازنده دستگاه بسته بندی باند زخم، دستگاه بسته بندی گز
  • نوع مالکیت: شرکت سهامی خاص
  • تلفن: 031-35724104، 031-35721565
محصولات و خدمات
بروز رسانی 11 روز پیش